BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Dzień otwarty na Legii

W sobotę, 31 lipca, na ulicy Łazienkowskiej 3 odbędzie się "Dzień Otwarty na Legii". Każdy może przyjść i zobaczyć nowy stadion. To niepowtarzalna okazja, by odwiedzić arenę przed jej oficjalną inauguracją, która zaplanowana jest 7 sierpnia.

Dla wszystkich, którzy spędzą ten dzień z nami przygotowaliśmy wiele atrakcji. Szczególnie dla naszych najmłodszych Kibiców. Będzie radośnie i kolorowo. Zachęcamy wszystkich do wizyty na stadionie. Zapewniam, że warto! – przekonuje Dyrektor Marketingu i Komunikacji Legii Danuta Kowalska.

Wstęp na stadion Legii jest bezpłatny. Obiekt będzie otwarty w godz. 10:00 – 18:00. Kibice będą mogli spacerować po promenadzie i trybunach, zrobić pamiątkowe zdjęcia, wyrobić Karty Kibica oraz odwiedzić punkty promocyjne Legii, a także zasmakować potraw serwowanych w nowych punktach gastronomicznych.

Patronami medialnymi „Dnia otwartego na Legii” są: TVN Warszawa, nSport, Radio dla Ciebie, Onet.pl, Gazeta Sport.pl, Nasza Legia i Legia.com

Wielkie otwarcie NSL odbędzie się w sobotę 7 sierpnia o godz. 15:45. Tego dnia Legia zmierzy się ze słynnym londyńskim Arsenalem. Do 31 lipca prowadzona jest promocyjna sprzedaż karnetów. Każdy kto w tym czasie zakupi abonament na sezon 2010/2011 spotkanie z Arsenalem obejrzy za darmo. Do tego dnia bezpłatnie można wyrobić również Kartę Kibica.

źródło: www.legia.com
zdjęcie: www.tvnwarszawa.pl

logo footer