BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

www.wroclove2012.com - nowy portal o inwestycjach na Euro 2012 we Wrocławiu

Nowy portal informacyjno-społecznościowy www.wroclove2012.com to zebrane w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące budowy stadionu na Euro 2012 we Wrocławiu. Na portalu będzie można znaleźć między innymi: interaktywne blogi znanych mieszkańców miasta, konkursy i quizy.

Jak powiedziała w czwartek współtwórczyni portalu Aldona Mioduszewska, na stronie będzie można znaleźć m.in. informacje o budowanym stadionie piłkarskim, lotnisku oraz inwestycjach drogowych. Chcemy pokazywać, jak Wrocław przygotowuje się do roli gospodarza Euro 2012 i rozmawiać o tym z internautami. Wskazać jakie korzyści i możliwości drzemią w tak dużej i zmieniającej krajobraz miasta imprezie, powiedziała Mioduszewska.

Użytkownicy portalu www.wroclove2012.com sami będą mogli wpływać na jego zawartość m.in. komentując i wyrażając swoje poglądy o aktualnych wydarzeniach, dołączać zdjęcia oraz brać udział w rozmaitych konkursach i quizach.

Na stronie będzie można również poczytać interaktywne blogi znanych mieszkańców Wrocławia. Język sportu przeanalizuje na swoim wideoblogu znany językoznawca prof. Jan Miodek, wrocławską gastronomię przedstawi kulturoznawca prof. Leszek Pulka, a o kulisach sportu opowie piłkarz Śląska Wrocław Sebastian Mila, podkreśliła Mioduszewska.

Oprócz informacji o aktualnie prowadzonych we Wrocławiu inwestycjach, na portalu www.wroclove2012.com znajdą się również dane o restauracjach, atrakcjach turystycznych i bazie hotelowej. W przyszłości portal ma być dostępny także w języku niemieckim i angielski.

źródło i zdjęcie: www.portalsamorzadowy.pl

logo footer