BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

V Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej

Szanowni Państwo!

Zapraszamy reprezentację Państwa firmy do wzięcia udziału w kolejnym turnieju piłki nożnej, organizowanym dla firm działających w branży budowlanej.

V Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w piłce nożnej sześcioosobowej odbędą się w Szczyrku i w Bielsku-Białej w dn. 05-06.09.2009.

Turniej będzie miał charakter czysto amatorski i będzie rozgrywany wg formuły: pięciu zawodników w polu + bramkarz. Każda drużyna może liczyć maksymalnie do trzynastu zawodników, reprezentujących daną firmę. Turniej zostanie rozegrany na boiskach ze sztuczną trawą, o wymiarach 50x30m, z bramkami 2x5m.

Branżowe turnieje piłkarskie organizowane przez Almar-Sport, należą do największych tego typu zawodów sportowych w Polsce. Największą popularnością cieszą się turnieje organizowane dla branży budowlanej. W dotychczasowych edycjach startowało już ponad 130 firm.

W roku ubiegłym, w czwartej edycji turnieju, która odbywała się w nadmorskim Rewalu, startowało 30 drużyn reprezentujących firmy z całego kraju. Najlepszy w rywalizacji okazał się zespół Eltur-Serwis z Bogatyni, który w finale pokonał drużynę Ramirent Szczecin. Trzecie miejsce zdobyła ekipa Orlen Asfalt Płock, a czwarte Urzędowski Ziębice. Turniej ten z uwagi na atrakcyjne miejsce organizacji, oraz dużą ilość uczestniczących zespołów, odbił się szerokim echem w całym kraju. Pełną informację o turnieju przedstawiamy na naszej stronie internetowej. Tegoroczne zawody będą jednocześnie II Mistrzostwami Polski Stolarki Budowlanej w piłce nożnej. Firma działająca w tej branży, która w ogólnej klasyfikacji turnieju zajmie najwyższą lokatę, otrzyma stosowny puchar, nagrody, oraz tytuł „Mistrza Polski Stolarki Budowlanej w piłce nożnej” na rok 2009.

Szczyrk to jedno z najlepiej wspominanych miejsc, w których odbywały się dotychczasowe turnieje organizowane przez Almar-Sport. Dlatego też organizatorzy zdecydowali, że kolejna edycja mistrzostw dla branży budowlanej, odbędzie się właśnie w Szczyrku. Zawody zostaną rozegrane na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu. Na tych obiektach od lat przygotowują się do sezonu najlepsi Polscy sportowcy. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zawodami, organizatorzy na potrzeby turnieju, zabezpieczyli również drugi obiekt sportowy, „Rekord” w Bielsku-Białej. Jest to jeden z najlepszych tego typu obiektów w kraju, z trzema boiskami piłkarskimi, oraz doskonałą bazą noclegową.

Organizując poprzednie edycje mistrzostw, wielokrotnie pytano nas o możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej. Wychodząc naprzeciw sugestiom uczestników, zapraszamy po zakończeniu pierwszego dnia zawodów, do wspólnej zabawy, podczas pikniku sportowo-rekreacyjnego.

Firma Almar-Sport jak zawsze zapewnia doskonałą zabawę połączoną ze zdrową, sportową rywalizacją. Ogromną motywacją będzie duża ilość cennych nagród, upominków i gadżetów jaką przygotowano dla wszystkich uczestników. Walory turystyczne, oraz świetna baza sportowa i turystyczna są dodatkową zachętą do wspólnej zabawy.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.07.2009r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy

Almar-Sport

tel. 74/665 03 45, 0 609 20 30 45

logo footer