BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Aquapark w Słupsku: już jest przetarg na budowę

Urząd Miejski w Słupsku poinformował o ogłoszeniu przetargu na budowę Parku Wodnego. Oferty można składać do 14 września.

Ogłoszenie o przetargu na zaprojektowanie i budowę Parku Wodnego w Słupsku znajduje się na stronie internetowej Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zakres zadania obejmuje zarówno wykonanie dokumentacji projektowej, jak i budowę Parku Wodnego, Centrum Rekreacji i Rehabilitacji w Słupsku. Otwarcie ofert odbędzie się 14 września.

W słupskim aquaparku znajdzie się basen rekreacyjny z atrakcjami, basen sportowy o wymiarach 25 m x 15,4 m wraz z trybunami dla 300 widzów, wieża z zespołem trzech zjeżdżalni i basenem, basen dla dzieci małych i brodzik, dwie wanny z gorącym hydromasażem, plaża wypoczynkowa z leżakami, strefa wellness-spa, strefa fitness.

Przed budynkiem znajdzie się parking na 335 samochodów osobowych i 15 autokarów.

Całkowity koszt inwestycji to blisko 62,4 mln złotych, z czego wkład własny miasta stanowi 66 procent tej kwoty, czyli 41 mln złotych. Pozostałe pieniądze pochodzić będą z Regionalnego programu Operacyjnego województwa pomorskiego na lata 2007-2013 (31%-19, 26 mln) i z Pomorskiej Agencji rozwoju Regionalnego (3%-2,05 mln zł).

Planowo roboty budowlane powinny rozpocząć się już w IV kwartale tego roku a aquapark w Słupsku gotowy będzie w lutym 2012 roku.

źródło i zdjęcie: www.gp24.pl

logo footer