BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

NCS będzie zarządzać Stadionem Narodowym

5 sierpnia 2010 roku w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki podpisano aneks do umowy z Narodowym Centrum Sportu (NCS) o powierzeniu zadań związanych z przygotowaniem Stadionu Narodowego do organizacji Turnieju UEFA Euro 2012.

Zgodnie z umową z 23 grudnia 2008 r. zadaniem Narodowego Centrum Sportu była budowa Stadionu Narodowego w Warszawie. W podpisanym dziś aneksie do umowy zawarto dodatkowe zadania dla NCS. Będą to zadania dotyczące przygotowania Stadionu Narodowego do organizacji Turnieju UEFA Euro 2012 oraz zarządzaniem nieruchomością w imieniu i na rzecz Skarbu Państwa.

Wybór Narodowego Centrum Sportu jako zarządcy Stadionu Narodowego w Warszawie to dobre rozwiązanie, gdyż jego zespół zna doskonale obiekt, ma doświadczenie we współpracy z UEFA oraz ma wiedzę na temat zarządzania Stadionem, powiedział Adam Giersz, minister Sportu i Turystyki.

Jestem przekonany, że zespół Narodowego Centrum Sportu w sposób najbardziej efektywny jest w stanie zapewnić profesjonalne funkcjonowanie Stadionu Narodowego w Warszawie, powiedział Rafał Kapler, prezes zarządu Narodowego Centrum Sportu.

źródło: www.portalsamorzadowy.pl
zdjęcie: www.stadionnarodowy.org.pl

logo footer