BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Trwa rozbudowa hali sportowej w Przemyślu

Wkrótce hala sportowa w Przemyślu będzie znacznie nowocześniejsza niż obecnie. Będą znajdować się w niej nowe szatnie, klimatyzacja, siłownia, solarium, sauna i jacuzzi.

Dotychczas ekipy remontowe wymieniły okna oraz sieć wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania. Pomalowano wnętrze, położono nowy parkiet. Przestarzałe, rozsypujące się drewniane trybuny zastąpiły estetyczne krzesełka. Koszt prac wyniósł 1 milion 200 tysięcy złotych. Właśnie rozpoczął się kolejny etap modernizacji i rozbudowy hali sportowej w Przemyślu.

Dzięki już wykonanym i zaplanowanym jeszcze pracom obiekt stanie się znacznie nowocześniejszy, zapewnia Robert Kazimir z Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z pewnością nie będziemy musieli wstydzić się, goszcząc u siebie zawodników z kraju i zza granicy.

Fundamenty nowego budynku o wymiarach 10 na 30 metrów, który powstaje na tyłach hali sportowej w Przemyślu, z uwagi na niestabilny grunt, posadowiono na 180 żelbetonowych palach. Każdy o długości 7 metrów.

Na parterze znajdą się pomieszczenia stanowiące zaplecze m.in. szatnie, natryski, magazyny, dodaje Kazimir. Na piętrze przewidziano siłownię, saunę, jacuzzi oraz salę do uprawiana, np. sportów walki.

W sąsiedztwie hali sportowej w Przemyślu przewidziano 2 wielofunkcyjne boiska ze sztuczną nawierzchnią.

źródło i zdjęcie: www.nowiny24.pl

logo footer