BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 

Artykuły

Dlaczego warto wybrać się na targi Samoter 2017?

Werona to jedno z najpiękniejszych miast Włoch. Leży na północy tego kraju, w połowie drogi między Mediolanem i Wenecją.

   

Czy w Polsce potrzebne są kolejne obiekty sportowe?

W odpowiedzi na głosy, że w ostatniej dekadzie wybudowano w Polsce już tak dużo obiektów sportowych, iż kolejne są niepotrzebne, wystarczy przytoczyć statystyki. Jeżeli chodzi o dostępność do tego typu aren, w porównaniu z rozwiniętymi krajami Zachodu wciąż pozostajemy daleko w tyle. Nowe rozdanie funduszy europejskich będzie okazją, aby zbliżyć się do europejskiej czołówki - warto więc dobrze przygotować się do kolejnej fali inwestycji.

   

Jak wybrać solidne słupki ogrodzeniowe?

Stabilność ogrodzenia zależy w dużej mierze od słupków. Aby zatrzymać siłę uderzenia, powinny mieć one odpowiednią konstrukcję. Na co zwrócić uwagę przy wyborze stalowych słupków ogrodzeniowych?

   

Budowa płotu od A do Z

Wiosna to tradycyjnie początek sezonu na stawianie ogrodzeń. Budowa dobiega końca, pora postawić kropkę nad i. Ta część inwestycji nie jest skomplikowana, wymaga jednak podjęcia kilku decyzji i kroków.

   

Ogrodzenia panelowe - jak wybrać te najtrwalsze?

Stalowe ogrodzenia panelowe to rozwiązanie znacznie zestandaryzowane. Jednak jakość i trwałość dostępnych w sprzedaży paneli wcale nie jest równa. Jak odróżnić dobre od złych? W niektórych przypadkach, konieczna będzie wiedza z zakresu technologii produkcji. Przyjrzyjmy się dwóm przykładowym szczegółom, o które warto zapytać dostawcę zamawianych paneli ogrodzeniowych.

   

Systemy wentylacji z odzyskiem ciepła, pompy ciepła oraz wentylacja solarna w obiektach sportowych

Według danych Narodowej Agencji Poszanowania Energii największe oszczędności energii można odzyskać z powietrza w wentylacji. Bez odpowiednio działającej wentylacji niemożliwa jest budowa energooszczędnego obiektu. Niestety, stanowi ona również najdroższą instalację w budynku. Można temu zaradzić - dobry projekt i nowoczesne urządzenia do odzysku ciepła znacząco obniżą koszty podwyższając jednocześnie komfort życia.

   

Browar FORST

Wciągarki do oświetlenia w browarach i rozlewniach

Firma: MBB s.c.
   

Biurowce z fitness klubem w tle

Rosnące zainteresowanie różnymi formami aktywności fizycznej, związane ze świadomością znaczenia zdrowego stylu życia, powoduje, że zwiększa się liczba różnego rodzaju placówek treningowych. Operatorzy sportowi lokują fitness kluby także w budynkach biurowych, na co chętnie przystają ich właściciele. Siłownia w budynku to atut dla najemców, którzy mogą zagwarantować swoim pracownikom bezpośredni dostęp do profesjonalnego miejsca ćwiczeń. Dzięki temu mają szansę na przyciągnięcie do firmy najlepszej kadry.

   

Hala widowiskowo-sportowa w Krakowie - Gigant pod Wawelem

W ubiegłym roku oddano do użytku wiele ciekawych obiektów sportowych, ale jeden z nich robi szczególne wrażenie. To hala widowiskowo-sportowa w Krakowie, która uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych aren sportowych na świecie.

   

Obiekty sportowe w Polsce - Dekada sukcesu

Jeszcze dekadę temu nie mieliśmy w Polsce praktycznie żadnego nowoczesnego obiektu sportowego. Dziś możemy pochwalić się jednymi z najpiękniejszych stadionów w Europie, kilkoma imponującymi halami widowiskowo-sportowymi i efektownymi parkami wodnymi. A na polu rozwoju infrastruktury sportowej polscy inwestorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

   
« Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna »
logo footer