BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Artykuly

Profesjonalne ogrodzenie obiektu szkolnego

Projektując ogrodzenie obiektu szkolnego trzeba wziąć pod uwagę trzy kwestie: bezpieczeństwo użytkowników, estetykę, konieczność stworzenia atmosfery przyjaznej dzieciom. Z powodzeniem można je połączyć bez konieczności jakichkolwiek kompromisów - wykorzystując systemy ogrodzeniowe firmy Betafence.

Nylofor 3D - miły dla oka, niemiły dla nieproszonych gości

Trudny do sforsowania, ale jednocześnie przyjazny dzieciom - taki jest Nylofor 3D firmy Betafence. To zgrzewane panele o wysokim poziomie sztywności, które gwarantują optymalny poziom bezpieczeństwa:

- zapobiegają niespodziewanemu opuszczeniu przez dzieci terenu szkoły i dostaniu się np. na ulicę
- specjalne trójwymiarowe wygięcie i wąskie prostokątne oczka o wymiarach 200 x 50 mm (i 100 x 50 w miejscu profilowania) utrudniają wspinanie się po ogrodzeniu - zarówno dzieciom, jak i nieproszonym gościom próbującym dostać się na teren szkolny
- zakończone są jednostronnie ostrymi pionowymi końcówkami o długości 30 mm
- mimo wąskich oczek są wyjątkowo przezierne - dzięki temu umożliwiają skuteczny monitoring terenu i nie ograniczają wizualnie przestrzeni - dzieci mogą czuć się bezpiecznie, a zarazem swobodnie.

Panele Nylofor 3D standardowo dostępne są w kilku wysokościach do wyboru (od 63 cm do 243 cm), w kolorze zielonym RAL 6005, a na zamówienie - w innych kolorach z palety RAL.

Profesjonalne ogrodzenie obiektu szkolnego - Przyjazna od progu

System paneli Nylofor 3D jest kompatybilny z szeroką gamą furtek oraz bram przesuwnych i skrzydłowych, jednak najlepszym rozwiązaniem będą bramy Egidia:
- wypełnione panelem systemu Nylofor 3D lub palisadą
- wjazdowe - skrzydłowe lub przesuwne, ręczne lub automatyczne
- standardowo dostępne są w kolorach zielony RAL 6005 i antracytowy metalizowany, a na zamówienie w innych kolorach palety RAL.

Profesjonalne ogrodzenie obiektu szkolnego - Na boisku

Tutaj najważniejsze jest bezpieczeństwo (zwłaszcza dzieci przebywających w okolicy boiska), a także jakość zastosowanego systemu.

System paneli Bekasport to profesjonalne rozwiązanie firmy Betafence dedykowane obiektom sportowym. Doskonale sprawdzi się na boisku szkolnym, dlatego że:
- sztywne stabilne panele Nylofor 2D wchodzące w skład systemu Bekasport są wyjątkowo odporne na odkształcenia
- ogrodzenie może mieć wysokość nawet 6 m - dzięki temu eliminuje niepożądane wycieczki niesfornych piłek poza teren boiska
- dzięki innowacyjnym wkładkom dźwiękochłonnym stanowiącym część wyposażenia słupów Bekasport wygłuszane są dźwięki powstające podczas odbijania piłek od ogrodzenia.

Profesjonalne ogrodzenie obiektu szkolnego - Gwarancja wieloletniego użytkowania

Dzięki najnowocześniejszej technologii powlekania systemy Betafence będą służyć latami bez konieczności corocznej konserwacji.
- Panele wykonane są z ocynkowanych drutów (min. 40 g/m2), następnie malowane metodą proszkową.
- Zastosowany proces przygotowania powierzchni zapewnia doskonałą przyczepność powłoki poliestrowej do podłoża.
- Grubość powłoki poliestrowej wynosi min. 100 mikrometrów.
- Słupy są ocynkowane wewnątrz i na zewnątrz (minimalna grubość pokrycia 275 g/m2, z obydwu stron), zgodnie z normą EN 10326. Następnie nakładana jest warstwa podkładowa i ostatecznie słupy pokrywane są proszkiem poliestrowym (min. 60 mikrometrów).

źródło i zdjęcia: Betafence

logo footer