BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Artykuly

Łapka do dopingowania - krok po kroku

Przygotuj swój własny zestaw kibica przy pomocy Dremela, z udziałem rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina entuzjazmu i właściwe narzędzia Dremel.


Potrzebne materiały:

- Dremel Moto Saw
- Narzędzie wielofunkcyjne Dremel® 8200
- Spiralne uniwersalne końcówki
- Trzpień do szlifowania i taśmy szlifierskie (SC407)
- Sklejka (wymiary 40cm x 30 cm x 4 mm)
- Taśma izolacyjna w kolorze czerwonym
- Farba w aerozolu (np. biała i czerwona)
- Ołówek, wydruk z komputera
- Drut lub jasny sznurekŁapka do dopingowania - Krok 1
Wydrukuj kształt dłoni z wzoru, wytnij, a następnie odrysuj na sklejkę. Zamontuj Dremel Motosaw i ostrożnie wytnij kształty dwóch dłoni i trzeciej z uchwytem.

Łapka do dopingowania - Krok 2
Wygładź krawędzie łapki i uchwytu papierem ściernym za pomoc - najlepiej użyć narzędzia wielofunkcyjnego Dremel 8200 i taśmy szlifierskiej (SC407). Teraz łapka będzie doskonale pasowała do każdej dłoni - małej i dużej, tak że nawet najmłodsi będą mogli dopingować swoich ulubieńców.

Łapka do dopingowania - Krok 3
Nadszedł czas, aby ożywić łapkę kolorami. Najpierw pomaluj białą lub czerwoną farbą w aerozolu jedną stronę łapki i poczekaj, aż wyschnie. Następnie zrób to samo z drugą stroną łapki, tak aby grzechotka nie tylko wydawała odgłosy, lecz także przykuwała wzrok.

Łapka do dopingowania - Krok 4
Teraz ponownie przyda Ci się narzędzie wielofunkcyjne Dremel 8200. Zaznacz dwa punkty u podstawy dłoni, a do urządzenia wielofunkcyjnego załóż uniwersalne końcówki do cięcia (561). Następnie połóż obie łapki na sobie i wywierć w nich dwa otwory na wylot.Łapka do dopingowania - Krok 5
Owiń czerwoną taśmę izolacyjną wokół uchwytu, rozpoczynając od dołu. Uważaj, aby krawędzie taśmy zawsze nieco na siebie zachodziły, tak aby nie pozostały żadne puste miejsca.

Łapka do dopingowania - Krok 6
Włóż ołówek między obie łapki, aby zachować odpowiednią odległość i przeciągnij drut lub sznurek przez wywiercone otwory. Zawiąż mocny węzeł i gotowe! Możesz już hałaśliwie i radośnie dopingować swoich ulubieńców!źródło i zdjęcia: DREMEL

logo footer