BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 

Kalendarium

Dzisiaj jest: 21.02.2018
22-03-2017 -
24-03-2017
XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017, Warszawa

XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017 odbędą się w dniach 22-24 marca 2017 roku w Warszawie

więcej o targach: http://www.lightfair.pl/

 
22-03-2017 -
24-03-2017
XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń, Warszawa

XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń odbędą się w dniach 22-24 marca 2017 roku w Warszawie.

Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi ŚWIATŁO (www.lightfair.pl).

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.

Targom towarzyszą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty przeznaczone dla instalatorów, inżynierów elektryków, projektantów. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie cykl szkoleń dla inżynierów elektryków organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Targi ELEKTROTECHNIKA połączone są z kilkunastoma konferencjami, warsztatami i szkoleniami skierowanymi do inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów, a także inwestorów i deweloperów. Równolegle z Targami odbywa się Wystawa TELETECHNIKA, skupiająca wszystkie specjalności teletechniczne i teleinformacyjne.

więcej o targach: http://www.elektroinstalacje.pl/strony.strona.84.0.html

 
logo footer