BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Montaż odwodnień liniowych firmy Hauraton na lotnisku w Warszawie

Firma Hauraton współpracuje z biurem projektowym Polcon z Warszawy nad doborem odwodnień liniowych dla celów Portu Lotniczego w Warszawie.

Odwodnienia z grupy FASERFIX SUPER i FASERFIX SUPER KS zostały dobrane i wpisane do projektu zarówno na części zewnętrznej infrastruktury lotniska jak i na części ściśle związanej z płytą lotniska. Wybrany przez inwestora hiszpański wykonawca zamienił je jednak na produkty innego producenta. Po złych doświadczeniach inwestora z korytkami z polimerobetonu wykonawca jednak zdecydował się powrócić do produktów firmy Hauraton zarówno na parkingach jak i na płytach lotniska.

REALIZACJA PROJEKTU W PORCIE LOTNICZYM W WARSZAWIE

Firma Hauraton zainstalowała na lotnisku w Warszawie korpusy wykonane z betonu modyfikowanego rozproszonym włóknem szklanym z podwójnym systemem zbrojenia ścian bocznych sprawują się bez zarzutu, co potwierdza obecnie realizowany kolejny odcinek zarówno na terenach infrastruktury zewnętrznej przez firmę Polaqua w okolicy nieczynnego Terminala Etiuda, jak i płyta postojowa samolotów PPS 3, realizowana przez firmę Bilfinger Berger.

Obecnie dostarczane produkty to:

  • odwodnienie FASERFIX SUPER 300 typ 01 z rusztem w kl. F 900,
  • odwodnienie FASERFIX SUPER KS 200 typ 010 z rusztem w kl. D 400,
  • separator stalowy o dużej przepustowości AQUAFIX SKG 130 BP.

  

logo footer