BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Skatepark "Wyspa" w Poznaniu

Skatepark "Wyspa" w Poznaniu stanowi doskonałe miejsce do uprawiania sportu w Ośrodku Przywodnym Rataje. Poza parkiem powstały też boiska do siatkówki plażowej.

Adres: os. Piastowskie 106a.
Opcja wykonania skateparku: standard
Wymiaru placu skateparku: 40mx50m
Nawierzchnia skateparku: beton

Elementy skateparku: 2 x Quarter Pipe, Jump Rolin, Zestaw 2Q&B + Wall, Hip Ramp, 2 x Spin Ramp, Quarter 90st., Double Hip, Platforma, 5 x Grindbox, 2 x Grind Bench, Grind Rail. Skatepark jest przeznaczony przede wszystkim dla BMX-owców, ale i deskarze i rolkarze znajdą coś dla siebie. Obiekt, projektowany we współpracy z młodzieżą, zawiera wysokie i szerokie elementy: quartery, spin rampy, wall, jak również rozbudowaną platformę. Poza tym znajduje się też kilka grindboxów i długa poręcz.

Skatepark mieści się na dużym placu, a same elementy mają powiększone gabaryty w stosunku do naszych standardowych przeszkód. To z kolei pozwoliło na zastosowanie właściwych dla rowerzystów kątów najazdu. Poza tym urządzenia są tak rozmieszczone, aby zapewnić płynny i dynamiczny przejazd.
Skatepark "Wyspa" stanowi kolejne miejsce do uprawiania sportu w Ośrodku Przywodnym Rataje. Poza parkiem powstały też boiska do siatkówki plażowej. Obiekty te dołączyły do kręgielni, kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej i placu zabaw dla dzieci.

TECHRAMPS
Firma: TECHRAMPS
logo footer