BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Imponujący projekt białczańskiej termy

Powstająca w Białce Tatrzańskiej Terma Bania to obiekt we wszech miar wyjątkowy. Także, że względu na imponujący projekt architektoniczny, łączący w sobie nowoczesny design, naturalne materiały wykończeniowe i elementy regionalnego folkloru.

Otwarcie Termy Bania planowane jest na lipiec 2011 roku. Prace budowlane wciąż trwają, jednak internauci już dzisiaj mogą zapoznać się z imponującymi wizualizacjami obiektu dostępnymi na oficjalnej stronie.

-To nowatorski projekt - mówi Stefan Stopa, Dyrektor obiektu - Przede wszystkim przez fuzję nowoczesności i tradycji. Z jednej strony, proponujemy innowacyjne rozwiązania techniczne, tak oryginalne, że postanowiliśmy je opatentować. Z drugiej - wyraźnie widoczne są odwołania do krajobrazu i folkloru miejsca, w którym się znajdujemy.

Falisty dach białczańskiej termy, pokryty naturalną roślinnością to intrygujące rozwiązanie. To dzięki niemu, obiekt będzie doskonale wpisywał się górzysty obraz okolicy. Zastosowanie naturalnych materiałów, użytych do budowy i wykończenia determinuje niezwykły charakter miejsca. Jednym z podstawowych użytych tworzyw jest drewno, dodatkowo ozdobione ornamentami jasno nawiązującymi do lokalnej tradycji. To wszystko sprawia, iż powstająca Terma staje się niezwykle interesująca już ze względu na intrygujące rozwiązania architektoniczne.Oczywiście, atrakcji będzie więcej. Kąpiel w termalnej wodzie, znanej ze swoich leczniczych właściwości. Relaks w wydzielonej strefie cichej, będącej prawdziwym novum wśród wodnych obiektów, zazwyczaj kojarzących się z uciążliwym hałasem. Punkty gastronomiczne serwujące tradycyjne regionalne potrawy. Rozbudowane saunarium. To tylko część szerokiej oferty. Warto również wspomnieć o niezwykle atrakcyjnym położeniu Termy. Umiejscowiona u boku Kotelnicy, stoku cieszącego się ogromną popularnością wśród wielbicieli sportów zimowych, sąsiaduje z szeroką bazą noclegową i restauracyjną. Okolica Białki to teren dający niezwykłe możliwości wszystkim fascynatom aktywnego wypoczynku, o każdej porze roku.

Na otwarcie obiektu przyjdzie poczekać do wakacji. Jednak biorąc pod uwagę obietnice właścicieli, już teraz możemy się przygotowywać na niezwykły relaks. Oczywiście, w góralskim duchu.----------------------
Terma Bania – to powstający w Białce Tatrzańskiej kompleks łączący baseny termalne, rozrywki aquaparkowe, saunarium oraz komfortowe spa. Otwarcie obiektu planowane jest na początek lipca 2011.

logo footer