BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Hala widowiskowo-sportowa w Mrzeżynie

Hala widowiskowo-sportowa w Mrzeżynie oraz budynek hotelowy to jedna z realizacji firmy Kondrew. Obiekty zostały wykonane w technologii monolitycznej żelbetowej.

Fundamenty w postaci płyty żelbetowej na ruszcie żelbetowym, ściany, schody oraz stropy żelbetowe. Konstrukcja zadaszenia hali widowiskowo-sportowej z drewna klejonego warstwowo, konstrukcja zadaszenia zaplecza hotelowego z drewna klejonego KVH C24 o spadku do osi obiektu.

Budynek hali widowiskowo-sportowej w Mrzeżynie ma wymiary w rzucie, w osiach 44,05m x 33,0 m. Konstrukcję nośną przekrycia hali sportowej stanowią dźwigary z drewna klejonego warstwowo klasy GL28c wg PN-B-03150/Az3 - PN-EN 1194. Dźwigary posiadają stałą grubość 200 mm i zmienną wysokość przekroju. Dźwigary o rozpiętości 33,0 m w osiach, rozmieszczone w rozstawie osiowym co 4,0 oparte na konstrukcji żelbetowej. Dźwigary połączone są ze słupami żelbetowymi za pomocą marek stalowych spawanych na montażu do głowic wbudowanych w trakcie betonowania oraz śrub M20 klasy min. 5.8.
logo footer