BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Stadion Pająk w Charkowie ogrodzony przez Betafence

Firma Betafence w Kotlarni dostarczenia na stadion Pająk w Charkowie system ogrodzeniowy wokół stadionu oraz ogrodzenie szkółki piłkarskiej, parkingów oraz przystanków autobusowych. Cały system został wykonany w kolorze "jasnej kości słoniowej" - RAL 1015 - który współgra z barwami klubowymi zespołu Metalist.

Podstawowym systemem użytym na stadionie w Charkowie jest panel Nylofor 2D Super o wysokości 2,43 m, zamontowany na słupach prostokątnych D. Wejść strzeże około 100 bram skrzydłowych, z których wiele ma unikalny kształt (bramy Trio i Trio Grande – środkowy panel jest zamontowany na sztywno, a na jego bokach znajdują się dwie furtki) i jest przeznaczonych również dla niepełnosprawnych. Bramy skrzydłowe zostały wyposażone w specjalny system ryglowy z trzema zamkami.

Dodatkowo firma Betafence dostarczyła na stadion do Charkowa słupy lampowe o wysokości 5 metrów i przekroju kwadratowym 140x140 mm. Szkółka treningowa została zabezpieczona ocynkowanym systemem panelowym Nylofor 3D oraz bramą skrzydłową o szerokości 7 metrów.

Stadion Metalist w Charkowie nie został zbudowany od podstaw. Konstrukcję z 1927 roku gruntownie zmodernizowano, zachowując jedynie niektóre stare elementy tego "pomnika architektury". Nowy stadion może pomieścić prawie 40 000 widzów.

źródło i zdjęcie: BETAFENCE

logo footer