BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Produkty MAPEI na obiektach sportowych w Londynie

Począwszy od olimpiady w Monachium po tegoroczne igrzyska w Londynie MAPEI aktywnie uczestniczy w tworzeniu najważniejszych obiektów sportowych na świecie, dostarczając produkty i rozwiązania systemowe do budowy stadionów, bieżni, basenów i infrastruktury sportowej.

Obiekty sportowe w Londynie na których wykorzystano produkty firmy MAPEI:

Stadion Olimpijski w Londynie - Produkty MAPEI: ADESILEX G19, dwuskładnikowy klej epoksydowo-poliuretanowy do montażu bieżni lekkoatletycznych, zapewniający doskonałą przyczepność i optymalną elastyczność.

Kort Centralny Wimbledonu - Produkty MAPEI
: TOPCEM PRONTO i ULTRAPLAN ECO do renowacji i przygotowania podłoża oraz KERAQUICK + LATEX PLUS i ULTRACOLOR PLUS do montażu okładzin ceramicznych w strefach dla kibiców oraz na schodach zewnętrznych.

Stadion Wembley - Produkty MAPEI: system MAPETEX, ULTRAPLAN ECO, ECO PRIM T, KERAQUICK + LATEX PLUS, KERACOLOR FF, MAPESIL AC – do renowacji podłoża oraz montażu okładzin ceramicznych w szatniach, łazienkach, pomieszczeniach restauracyjnych i klatkach schodowych.

Osprey Quay, Weymouth w hrabstwie Dorset - Produkty MAPEI: MAPELAY (podkłady izolacyjne, stosowane przy montażu wykładzin w pomieszczeniach mokrych lub na podłożach narażonych na pęknięcia) oraz ADESILEX G19 (do montażu antypoślizgowej wykładziny winylowej w strefach prysznicowych).Wioska olimpijska dla lekkoatletów w Olympic Park w Londynie - Produkty MAPEI: podkłady cementowe MAPECEM oraz KERAQUICK, KERAFLEX MAXI i ULTRACOLOR PLUS do montażu płytek wielkoformatowych (120 x 60 cm) na ścianach i podłogach w holach bloku nr 9.

Stadion James’ Park w Newcastle-Upon-Tyne - Produkty MAPEI: ADESILEX P9 i KERAQUICK oraz ULTRACOLOR PLUS do montażu okładzin ceramicznych w szatniach i na kolumnach zewnętrznych.

Hala do siatkówki w ramach Earls Court, Londyn - Produkty MAPEI: przygotowanie podkładu pod montaż okładzin drewnianych - masa samopoziomująca ULTRAPLAN RENOVATION SCREED, z zatopioną weń siatką z włókna szklanego MAPENET 150.

Wioska olimpijska w Basildon w hrabstwie Essex - Produkty MAPEI: KERAQUICK, KERAFLEX, ADESILEX P10 oraz ULTRACOLOR PLUS do montażu 6000 m2 płytek w basenach i okalających je plażach, łazienkach, szatniach i na korytarzach.

Plymouth Life Centre w hrabstwie Devon - Produkty MAPEI: KERAQUICK + LATEX PLUS, KERAFLEX, KERAPOXY i ULTRACOLOR PLUS do montażu okładzin ceramicznych.

źródło i zdjęcia: MAPEI

logo footer