BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Realizacje

Ogrodzenia Betafence na terenie kompleksu Solaris Beach Resort

Na rozległym terenie parku Solaris mieści się kilka różnych obiektów, które wymagały ogrodzenia. Aquapark w Solaris Beach Resort ogrodzony jest czterema różnymi systemami ogrodzeniowymi firmy Betafence. Z zewnątrz chronią go panele Securifor, natomiast wewnątrz obiekty oddzielone są od siebie panelami Barofor Deco. Boiska zabezpiecza system Nylofor 2D Super, wyposażony we wkładki redukujące hałas uderzających piłek. Panele Zenturo Super zastosowano przy ośrodkach wypoczynkowych.


Słynące z wysokiej jakości i odporności na korozję panele ogrodzeniowe Securifor stanęły wokół nowego parku wodnego w położonym nad Morzem Adriatyckim Szybeniku.

Inwestycja, w którą zaangażowana został polski oddział firmy Betafence, będącej światowym liderem w produkcji ogrodzeń i bram, ruszyła pod koniec 2012 roku. Wtedy to firma Solaris zdecydowała się na wybudowanie całego kompleksu wypoczynkowego w mieście Szybenik na wybrzeżu dalmatyńskim, tłumaczy Kierownik Sprzedaży firmy na Chorwację. Powstały hotele, pola kempingowe i boiska sportowe. My do dnia dzisiejszego wyposażyliśmy go w ponad 2000 metrów różnego typu ogrodzeń.

Trwałość na zewnątrz

Na terenie kompleksu Solaris Beach Resort znajduje się Aquapark. Aby ułatwić kontrolę wchodzących, użyto systemu wysokiego zabezpieczenia Securifor 2D. Składa się on z paneli o wysokości 2,4 metra, które rozmieszono na słupach profilowanych Bekafix Super. Łączna długość ogrodzenia to 200 metrów. Jego specjalna budowa sprawia, że niemożliwe jest wspinanie się po konstrukcji, a jednoczenie zapewniona pozostaje przejrzystość dla monitoringu.

Wnętrze bezpieczne i z klasą

Kolejne panele zainstalowano wewnątrz Aquaparku, gdyż część obiektów wymagała odgrodzenia terenu o łącznej długości 260 metrów. Wykonawcy zdecydowali się na mierzące 1,5 metra dekoracyjne panele Barofor Deco.

Wytrzymałość dla sportowców

Kompleks Solaris umożliwia korzystającym grę w piłkę nożną i koszykówkę. Aby zabezpieczyć boiska i zapobiec wypadaniu piłki, a także ograniczyć hałas związany z jej uderzaniem, użyto systemu Bekasport, na który składają się czterometrowe panele Nylofor 2D Super o podwójnych drutach. Zostały one ułożone na długości 230 metrów na specjalnych słupach z wkładkami neoprenowymi, tłumiącymi hałas.

Panele firmy Betafence stanęły także wokół kortu tenisowego - trzymetrowe panele Securifor umieszczono na słupach Bekafix Super na obwodzie 240 metrów.

Panele wśród róż

Ogrodzenie okalające ośrodek na długości 1180 metrów zostało ułożone z dwumetrowych paneli Zenturo Super, wykonanych z drutów naprzemiennie zgrzewanych, tworzących oczka o rozmiarach 100x50 mm oraz 50x50 mm. Zdobią je czerwone róże, atrakcyjnie pnące się po ogrodzeniu.

źródło i zdjęcie: Betafence

 

logo footer